رفرکتومتر اینلاین

رفرکتوکتر اینلاین-PTR100

BRIX / nD / USER SCALE

رفرکتومتر اينلاين (In-Line Refractometer) مدل ptr100، با نام تجاری «پريسماتِک»، با فناوري روز دنيا و به‌كار‌گيری با‌كيفيت‌ترين قطعات به منظـور اندازه‌گيری، نمايش و كنترل غلـظت (Concentration) محلول‌های شفاف و غير شفاف طراحی‌شده است. واحد سنسور اين دستگاه مستقيماً بر روی خطوط لوله و یا مخازن نصب می‌گردد و با اندازه‌گيری آنلاین ضريب شكست نور و دمای محلول به‌عنوان عوامل تأثيرگذار در میزان غلظت، پس از انجام محاسبات پيچيده و سه مرحله كاليبراسيون و جبران‌سازی، غلظت محلول را در واحد بريكس (Brix) نمایش می‌دهد.

رفرکتوکتر اینلاین PTR100T

BRIX / nD / USER SCALE

رفرکتومتر اينلاين (In-Line Refractometer) مدل ptr100-t، با نام تجاري «پريسماتِک»،جهت اندازه‌گیری و کنترل میزان غلظت در مخازن صنعتی طراحی و تولید شده اند. سنسور این دستگاه مستقیم بر روی مخازن و تانک های صنعتی نصب میگردد و به صورت لحظه ای پارامترهای مورد نظر را اندازه‌گیری می‌نماید.

رفرکتوکتر اینلاین PTR100-CPT

BRIX / nD / USER SCALE

رفرکتومتر اينلاين (In-Line Refractometer) مدل ptr100-cpt، دارای یک نمایشگر از نوع LCD 128*64 pixel  به همراه کلیدهای مجاورتی تاچ میباشد که بر روی سنسور دستگاه نصب گردیده که می‌تواند نتایج حاصل از اندازه‌گیری را به صورت آنلاین نمایش دهد، علاوه بر این، اطلاعات اندازه‌گیری توسط درگاه‌های خروجی‌ اين سيستم به ‌صورت ديجيتال (RS485) و يا آنالوگ (0/4-20mA) به كنترلر ‌محلي (مانند PLC) نیز ارسال مي‌گردند.